MŠ Zvoneček slaví 50let

Mateřská škola Zvoneček si letos připomíná krásné výročí. Je to již 50 let, kdy se poprvé otevřely její dveře a kdy přivítala své první žáčky. Tato škola se nachází v pardubických Polabinách a v současné době ji navštěvuje 156 dětí o které se s láskou stará nemalý kolektiv učitelek a provozních pracovnic. Celý tým školy, který se o děti stará má, jeden cíl, a to vytvářet hezkou, klidnou a láskyplnou atmosféru pro výchovu a vzdělání všech dětí.

Od doby svého založení prošla škola dlouhým vývojem a dnes ji můžete spatřit v nové podobě obklopenu krásnou zahradou, která byla slavnostně otevřena v loňském roce. Zahrada je pojata v přírodním stylu a nabízí dětem možnost kontaktu s přírodou, který v dnešní době dětem tolik chybí.

Škola Zvoneček tedy slaví své narozeniny a každé narozeniny si zaslouží oslavu. Vyvrcholením oslav výročí školy bude Školní akademie a Den otevřených dveří, kdy si můžete naši školu prohlédnout, navštívit retro koutek, příjemně se občerstvit a shlédnout vystoupení dětí.

Kolektiv školy srdečně zve všechny zájemce, bývalé žáky a každého, kdo by rád navštívil jednu krásnou mateřskou školu. Akce se uskuteční 21. 6. 2018 od 15:30 hodin.