Berušky

Paní učitelky:  Bc. Lenka Klasová, Bc. Petra Turynová
Asistent pedagoga: Helena Kraucherová

Ve třídě Berušek je ve školním roce 2019/2020 zapsáno 24 dětí, z toho 10 děvčat a 14 chlapců. Všechny děti jsou ve věkovém rozmezí od 4,5 do 6 let.

Naše práce vychází z třídního vzdělávacího programu s názvem „Sedm teček na kabátku“.

Formou hry se věnujeme činnostem na rozvoj jemné i hrubé motoriky, estetického a hudebního cítění, sebeobsluhy, komunikace, samostatnosti a prosociálního chování dětí. Respektujeme přání a potřeby dětí. Odměnou je pro nás spokojené a usměvavé dítě, které se na nás těší tak, jako my na něho.

Aktuality Berušky:

Akce na měsíc ZÁŘÍ Berušky
2.9. VÍTEJTE VE TŘÍDĚ BERUŠEK 9. 9. EXKURZE DO ŠKOLKOVÉ KUCHYNĚ - aneb jdeme pozdravit paní kuchařky 9. 9. RODIČOVSKÁ SCHŮZKA od 15:30 10. 9. PEČENÍ UVÍTACÍCH MUFFINKŮ 24. 9. VÝLET DO LESA - KOČIČÍ HRÁDEK (Slatiňany) 26. 9. DIVADLO V M

Fotky Berušky