Berušky

Paní učitelky:  Bc. Lenka Klasová, Bc. Petra Turynová, Gabriela Frýdová, DiS.
Asistent pedagoga: Helena Kraucherová

Ve třídě Berušek je ve školním roce 2019/2020 zapsáno 25 dětí, z toho 10 děvčat a 15 chlapců. Všechny děti jsou ve věkovém rozmezí od 3,5 do 6 let.

Naše práce vychází z třídního vzdělávacího programu s názvem „Sedm teček na kabátku“.

Formou hry se věnujeme činnostem na rozvoj jemné i hrubé motoriky, estetického a hudebního cítění, sebeobsluhy, komunikace, samostatnosti a prosociálního chování dětí. Respektujeme přání a potřeby dětí. Odměnou je pro nás spokojené a usměvavé dítě, které se na nás těší tak, jako my na něho.

Aktuality Berušky:

Akce na měsíc Prosinec - Berušky
2. 12. -Výlet do Chlumce nad Cidlinou program na zámku "Vánoce ve světě" příchod do MŠ do 7:15, s sebou: svačinu, pití, batoh plánovaný návrat je na oběd 5. 12. - Mikulášská nadílka v MŠ dopolední program příchod do 8:00 10.

Fotky Berušky