Berušky

Paní učitelky:  Bc. Lenka Klasová, Bc. Petra Turynová
Asistent pedagoga: Helena Kraucherová

Ve třídě Berušek je ve školním roce 2019/2020 zapsáno 24 dětí, z toho 10 děvčat a 14 chlapců. Všechny děti jsou ve věkovém rozmezí od 4,5 do 6 let.

Naše práce vychází z třídního vzdělávacího programu s názvem „Sedm teček na kabátku“.

Formou hry se věnujeme činnostem na rozvoj jemné i hrubé motoriky, estetického a hudebního cítění, sebeobsluhy, komunikace, samostatnosti a prosociálního chování dětí. Respektujeme přání a potřeby dětí. Odměnou je pro nás spokojené a usměvavé dítě, které se na nás těší tak, jako my na něho.

Aktuality Berušky:

Akce na měsíc Listopad - Berušky
7. 11. Solná jeskyně 6. lekce 14. 11. Solná jeskyně 7. lekce 21. 11. Solná jeskyně 8. lekce 28. 11. Solná jeskyně 9. lekce Dále budeme mít s dětmi dílničku na výrobu vánočních dárečků pro Vás, ale to je tajné... 🙂 V listopadu budeme

Fotky Berušky