Berušky

Paní učitelky:  Bc. Lenka Klasová, Bc. Petra Turynová, Hana Sokolová.

Ve třídě Berušek je ve školním roce 2018/2019 zapsáno 26 dětí, z toho 11 děvčat a 15 chlapců. Všechny děti jsou ve věkovém rozmezí od 3,5 do 5 let.

Naše práce vychází z třídního vzdělávacího programu s názvem „Sedm teček na kabátku“.

Formou hry se věnujeme činnostem na rozvoj jemné i hrubé motoriky, estetického a hudebního cítění, sebeobsluhy, komunikace, samostatnosti a prosociálního chování dětí. Respektujeme přání a potřeby dětí. Odměnou je pro nás spokojené a usměvavé dítě, které se na nás těší tak, jako my na něho.

Aktuality Berušky:

Akce na měsíc DUBEN- Berušky
 11. 4. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 12. 4. Divadlo v MŠ "Trampoty čarodějnice Čarymůry" od 9:00 15. 4. Smysly zvířat v MŠ (program se živými zvířátky) 16. 4. Druhá jarní brigáda s rodiči - práce pro mamky i taťky 18. 4. VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY - OMEZENÝ P

Fotky Berušky