Kuřátka

Paní učitelky: Iva Stodolová a Lenka Ježková, DiS.,
asistent pedagoga: Monika Říhová

Do oddělení Kuřátek bylo ve školním roce 2021/2022 zapsáno 24 dětí, z tohoto počtu je 12 děvčat a 12 chlapců. Jedná se o děti ve věku od 3 do 5 let.

V řízené činnosti se postupně objevují všechny složky výchovy – estetická, hudební, sportovní, výtvarná, ale i vzdělávací, mravní a společenská. Děti mají prostor i pro samostatné činnosti podle svého zájmu. Děti jsou také vedeny ke slušnému chování k dospělým, ke spolužákům, učí se sebeobsluze při oblékání a stolování.

Aktuality Kuřátka:

Akce Listopad Kuřátka

4.11. od 9:00 - "Sněhurka" - hudební pohádka v MŠ (dechový kvintet)
- 16.11. od 8:00 - vánoční focení v MŠ - bez sourozenců, fotí se pouze děti v ten den přítomné (zdravé), děti přiveďte nejpozději do 7:45
- 19.11 od 8:30 - "Čert a Káča" - pohádka v MŠ (Víla Srdíčková), děti přiveďte nejpozději do 7:45

Fotogalerie Kuřátka