Motýlci

Paní učitelky: Mgr. Gabriela Solnická, Blanka Barešová Dis..
Asistent pedagoga: Jitka Šedivá

Ve třídě Motýlků je zapsáno 26 dětí ve věku 3,5 – 5,5 let, z toho 12 dívek a 14 chlapců.

Hlavní snahou pedagogického personálu je všestranný rozvoj osobnosti dítěte, z tohoto důvodu je třída pro „motýlkové“ děti rozdělena na hernu s kobercem a klavírem, kde se děti díky bohaté nabídce hraček, knih či sportovních pomůcek mohou věnovat spontánním hrám i řízeným činnostem. Druhá část prostoru je vybavena stolečky a židlemi, které jsou určeny jak ke stolování, tak pro tvořivé činnosti dětí.

Cílem výchovně vzdělávacího procesu nejen u „motýlkových“ dětí je osvojení vědomostí a dovedností z různých oblastí a také rozvoj vrozených schopností. Jedním z hlavních přání či odměn pro paní učitelky však bude, když se za nimi děti do mateřské školy budou těšit a na jejich tvářích bude převládat úsměv.

Aktuality Motýlci:

Akce na Září- Motýlci
AKCE NA ZÁŘÍ 2. 9. VÍTÁME VÁS... 9. PEČENÍ UVÍTACÍ BUCHÝTKY - děti si mohou přinést zástěrku na pečení 9. CELOŠKOLNÍ RODIČOVSKÁ SCHŮZKA - ve třídě Berušek, v 15:30 13. 9. DIVADLO V M

Fotogalerie Motýlci:

Bonusové fotky: