Motýlci

Paní učitelky: Mgr. Gabriela Solnická, Gabriela Frýdová, DiS., Klára Slošiariková, Dis..

Ve třídě Motýlků je zapsáno 26 dětí ve věku 3,5 – 5,5 let, z toho 11 dívek a 15 chlapců.

Hlavní snahou pedagogického personálu je všestranný rozvoj osobnosti dítěte, z tohoto důvodu je třída pro „motýlkové“ děti rozdělena na hernu s kobercem a klavírem, kde se děti díky bohaté nabídce hraček, knih či sportovních pomůcek mohou věnovat spontánním hrám i řízeným činnostem. Druhá část prostoru je vybavena stolečky a židlemi, které jsou určeny jak ke stolování, tak pro tvořivé činnosti dětí.

Cílem výchovně vzdělávacího procesu nejen u „motýlkových“ dětí je osvojení vědomostí a dovedností z různých oblastí a také rozvoj vrozených schopností. Jedním z hlavních přání či odměn pro paní učitelky však bude, když se za nimi děti do mateřské školy budou těšit a na jejich tvářích bude převládat úsměv.

Aktuality Motýlci:

Akce na Listopad- Motýlci
1.11. DÝŇOVÁNÍ S RODIČI – od 15:30   11. VÁNOČNÍ FOCENÍ   11. EKOCENTRUM PALETA – PEČENÍ CHLEBA sraz v MŠ v 7:30 v batůžku pití v uzavíratelné lahvi, pláštěnku   11. TVOŘENÍ V MŠ – jaké??? To je tajemství

Fotogalerie Motýlci:

Bonusové fotky: