Motýlci

Paní učitelky: Mgr. Gabriela Solnická, DiS., Eliška Rüklová, Dis..
Asistent pedagoga: Jitka Šedivá

Ve třídě Motýlků je zapsáno 22 dětí ve věku 3,5 – 7 let, z toho 10 dívek a 12 chlapců.

Hlavní snahou pedagogického personálu je všestranný rozvoj osobnosti dítěte, z tohoto důvodu je třída pro „motýlkové“ děti rozdělena na hernu s kobercem a klavírem, kde se děti díky bohaté nabídce hraček, knih či sportovních pomůcek mohou věnovat spontánním hrám i řízeným činnostem. Druhá část prostoru je vybavena stolečky a židlemi, které jsou určeny jak ke stolování, tak pro tvořivé činnosti dětí.

Cílem výchovně vzdělávacího procesu nejen u „motýlkových“ dětí je osvojení vědomostí a dovedností z různých oblastí a také rozvoj vrozených schopností. Jedním z hlavních přání či odměn pro paní učitelky však bude, když se za nimi děti do mateřské školy budou těšit a na jejich tvářích bude převládat úsměv.

Aktuality Motýlci:

Akce Červen Motýlci

AKCE V ČERVNU

1.6 . DEN DĚTÍ - LUMPÁRIUM

7. 6. BESÍDKA KE DNI RODINY – od 15:30

14. 6. PEČENÍ – děti si mohou přinést svou zástěru

16. 6. ŠKOLNÍ AKADEMIE A JARMARK

17. 6. VÝLET – ZELENÁ BRÁNA A ZÁMEK PARDUBICE

20. 6. PIKNIK (18. 6. je mezinárodní den pikniků 🙂 )

24. 6. VÝLET – ZOO BÍTOVANY (EXOTIKA NA RANČI)

29. 6. SPANÍ V MŠ – od 18h

!!! PRO BLIŽŠÍ INFORMACE SLEDUJTE NÁSTĚNKU !!!

Fotogalerie Motýlci:

rajče.cz